Sony Mobile представляє новий смартфон Xperia L1

Кoмпaнія Sony Mobile Communications (Sony Mobile) прeдстaвилa нoвинку: Xperia L1 – Eлeгaнтний смaртфoн з вeликим 5,5-дюймoвим HD дисплeєм і високою продуктивністю за доступною ціною.

Великий 5,5 HD дисплей смартфона дозволяє насолоджуватися будь-яким контентом як вдома, так і на вулиці. Відомий дизайн Sony справляє відмінне враження, а завдяки корпусу з заокругленими краями смартфон приємно тримати в руці.

Xperia L1 буде представлений в класичному чорному і білому кольорах.

Головні складові його стабільної роботи – чотирьохядерний процесор і висока швидкість передачі даних за технологією 4G LTE. Обсяг пам’яті, можливо збільшити до 256 ГБ за допомогою карти microSD, що дозволить без проблем завантажувати і надійно зберігати великий обсяг контенту.

Функція «Smart Cleaner», яка працює в фоновому режимі, забезпечує максимальну продуктивність Xperia L1, автоматично завершує невикористовувані процеси і видаляє дані кешу. В результаті підвищується стабільність і термін служби пристрою.

Смартфон Xperia L1 має програмну функцію «Xperia Actions». Це інтелектуальна технологія від Sony Mobile, яка дозволяє змінювати налаштування пристрою і його функції відповідно до сценарію використання. Наприклад, режим «На добраніч» автоматично присвоїть пристрою статус «Не турбувати», зменшить яскравість і забезпечить безперебійну зарядку.

Представлена в 2016 році технологія «Xperia Tips» – це особистий помічник, який враховує ваші звички і підлаштовує смартфон так, щоб виводити на екран актуальні і своєчасні підказки по максимально ефективному використанню Xperia L1. Це допоможе вам оптимізувати використання пристрою.

Xperia L1 надійде до продажу в деяких країнах Європи, Близького Сходу і Африки, Азії, Північної та Латинської Америки в кінці квітня 2017 року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.