«Хюндай Мотор Україна» – автомобільний партнер «Міста Майбутнього» на iForum-2019

23 трaвня 2019 рoку в МВЦ «Лівoбeрeжний» відбудeться 11-й Фoрум укрaїнськиx інтeрнeт-діячів iForum-2019. Трaдиційнo у цьoму зaxoді візьмуть учaсть прoвідні фaxівці зі сфери IT, маркетингу та PR. У програмі Форуму – виступи експертів зі світовим ім'ям, нетворкінги та експозиція «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступить компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai.

В рамках конференції iForum-2019 працюватимуть сім основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-Технології, Майбутнє, Digital Fun та CRM.

У павільйоні, де проходитиме захід, організована експозона і спеціалізована територія «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступила компанія «Хюндай Мотор Україна». Тут буде представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії – інноваційний електрокроссовер Kona Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем і отримати докладну інформацію про його характеристики.

На майданчику перед головним павільйоном Форуму буде організована експозона Hyundai, на якій компанія представить свої бестселери: моделі i30 Fastback, Tucson і IONIQ Electric. Крім того, для всіх бажаючих «Хюндай Мотор Україна» організовує тест-драйв таких моделей, як нова Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Для запису на тест-драйв цих автомобілів необхідно звернутися до консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Дата: 23.05.2019

Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ «Лівобережний», павільйон 3-С

Графік роботи експозиції та зони тест-драйву: з 9.00 до 19.00

Запрошуємо всіх учасників iForum-2019 відвідати інтерактивний стенд Hyundai і зону експозиції та тест-драйвів автомобілів!

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.