Битвa вслед TikTok – новый вид войны. В оный раз США победили Поднебесная (империя). Но схватка продолжается

Кoрoткa пeрeдістoрія. 

Прeзидeнт СШA Дoнaльд Трaмп видaв укaз прo зaбoрoну рoбoти китaйськoї сoцмeрeжі TikTok в СШA. Причинa – нaціoнaльнa бeзпeкa, бo у сoцмeрeжі булo зaрeєстрoвaнo приблизно 100 млн користувачів із США, і дорога до їх особистих даних міг отримати уряд Китаю. Умовою продовження роботи TikTok в країні був продаж частки сервісу в США американській компанії. Згідно указу Трампа, відповідна ублажение повинна відбутися до 20 вересня – після цього робота TikTok в США була б заблокована.

Далі була жорстка боротьба, хто викупить частку американського бізнесу TikTok. Переговори насчет покупку вели Microsoft, Twitter і Oracle. Лідером якийсь миг вважалась Microsoft, але остаточно гонку виграли розробник програмного забезпечення Oracle та продуктова снасть Walmart. Компанії стануть власниками 20% додатку TikTok. Операцію вже схвалив Дональд Бродячее судно. Це означає, що соцмережа продовжить працювати в США. А Oracle если зберігати дані американських користувачів TikTok в своїй хмарі.

Читайте вот и все
Мені набрид вічний торжественный смотр марнославства влади і ці публічні прочуханки. Коль ж вони домовляться

Не питайте мене, навіщо американському аналогу нашого Сільпо+Слоуфокс соціальна мережа. Там окрема цікава історія. Тетка саме стосується Oracle, який предварительно цього більше спеціалізувався возьми корпоративному секторі.

Врешті-решт, если створена нова структура TikTok Global з орієнтовною вартістю $60 млрд. Чотири з п’яти місць в її управлінні если за громадянами США. Осмотр за самою технологією залишиться вслед за китайцями. Але Oracle если мати можливість все моніторити. 

Попередньо це призведе прежде створення нових 25 000 робочих місць. Окремо нова архитектура заплатить $5 млрд в казну Штатів. Бродячее судно вже сказав, що ці кошти підуть получай навчання дітей правдивій історії США.

Залишається багато питань, але наразі виглядає (на)столь(ко), що таки Америка взяла своє. Причому, числом повній. 

Наступна битва если за WeChat, про який Бродячее судно також видав указ. Але через некоторое время пішли судові розбірки і суддя тимчасово зупинив цей предприятие.

Загалом, в цікаві часи живемо.

Любое материалы автора
Если только Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.